Rejestracja

Celem umożliwienia nam przekazania stosownej informacji, prosimy o właściwe wypełnienie poniższego formularza. Do rejestracji zapraszamy firmy z branży grzewczej i sanitarnej, co usprawni i przyspieszy proces nawiązania kontaktu. Biura projektowe i deweloperów zapraszamy na spotkania i warsztaty, poprzez które udzielamy stosownych licencji na legalne oprogramowanie (InstalSoft i Sankom) oraz innych narzędzi.

Chociaż bezpośrednio nie obsługujemy sprzedaży detalicznej (konsumenckiej), w miarę możliwości tym osobom również udzielimy stosownej informacji poprzez e-mail info@isko.pl.

Oświadczam, iż zapoznałem się z regulaminem strony isko.pl i akceptuję jego postanowienia. Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji od ISKO sp z o.o. drogą elektroniczną. Wyrażam zgodę na przetwarzanie i wykorzystywanie moich danych osobowych w celach marketingowych oraz umieszczenie ich w bazie danych ISKO sp z o.o., zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz.U.2014.1182 j.t.).