Jesteśmy firmą rodzinną z polskim kapitałem i cechuje nas pozytywne nastawienie do rynku.

Tworząc nasze marki i produkty, kierujemy się przekonaniem i konsekwencją, że tego rodzaju produktów potrzebują nasi klienci.

Ze względu na zjawisko degradacji cenowej (w szczególności w naszej branży)  innych popularnych marek produktowych, realizujemy bardzo wiele pozytywnych działań, aby nasze marki nie podlegały podobnym zagrożeniom. To jest podstawowa przyczyna dobrego odbioru naszych produktów przez rynek.

Jako firma od ponad 10 lat w sukcesywnie otrzymujemy wyróżnienia „Solidna Firma”, a nasze produkty uzyskały uznanie, między innymi w zakresie marki TAURUS w kotłach na paliwa stałe. W 2013r. otrzymaliśmy nagrodę „Złotego Instalatora” oraz laur jako „Konsumencki Lider Jakości”.

Przydzielenie „Złotego Instalatora” było związane z wdrożeniem do produkcji Hydraulicznego Zestawu Podłączeniowego, w skrócie HZP, do kotłów podajnikowych na paliwa stałe, co pozwala uniknąć złego montażu i eksploatacji kotłów.

Towary dystrybuujemy przez centrum logistyczno-dystrybucyjne w Jastrzębiu-Zdroju, gdzie większość powierzchni magazynowej 4500m2 stanowią magazyny wysokiego składowania.